• BIST 116.859
 • Altın 161,931
 • Dolar 3,8162
 • Euro 4,7035
 • İstanbul 12 °C
 • Ankara 3 °C
 • Burdur 8 °C
 • Dubai Kültür Köyü’ konulu 18. İzocam Öğrenci Yarışması başladı
 • MARKA 2017 İstanbul'da start aldı
 • Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi
 • Dubai Kültür Köyü’ konulu 18. İzocam Öğrenci Yarışması başladı
 • MARKA 2017 İstanbul'da start aldı
 • Dünya Akıllı Şehirler Zirvesi

SİYONİZM MÜSLÜMANLIĞA NEDEN KARŞI?

Ali Rıza SOYASLAN

SİYONİZM MÜSLÜMANLIĞA NEDEN KARŞI?

56177.jpg

Şeytan, Allahın mevcudiyetini ve kudretini bildiği gibi,

Siyonist Yahudi de İslam’ın canının cihat olduğunu bildiği için,

Bütün gücüyle Müslümanların cihat ruhunu söndürmeye çalışmaktadır.(1)

 

İsmini Kudüs’te var olduğu rivayet edilen siyon dağından alır. Yahudi menfaatlerine hizmet eden bir nevi araç, ideolojinin adıdır Siyonizm. Yani bir nevi Yahudi inancı.

Siyonistler Tanrının asıl kullarının kendileri olduğuna, Yahudi olmayan diğer tüm insanlığın kendilerine köle olarak yaratıldıklarına inanırlar. Bundan dolayıdır ki Yahudi olmayan tüm insanlığa emperyalist yaklaşırlar.

İslam dininin özü ise ‘Yaratılanı severiz, Yaratandan ötürü’ idrakiyle tüm insanlığı kapsamaktadır.

Yahudi Siyonistler o kadar sapmışlardır ki diğer tüm insanlığa karşı köle bakışıyla yaklaşmışlar ve bu da nefret ve üstünlük hırsıyla birlikte kendilerini ilahlaştırma gafletine götürmüştir. Maalesef siyonizmin temelinde şeytana kulluk yatmaktadır.

Konumuzun temeline indiğimizde Rabbimize isyan eden cennetten kovulan şeytanın bir nevi dünyada temsilciliğini yapmaktadır Siyonizm.

Siyonizm idealini Yahudiler büyük gizlilikle yürütürler.  Bu gizlilik içerisinde kutsal kitap Tevrat’ı dahi kendi menfaatlerine yönelik değiştirmişlerdir.

Gelelim sorumuzun cevabına… Siyonizm Müslümanlığa neden karşı? Siyonizm’in ideali malum köleleştirmek. Siyonistler insanların inançlarını, dinlerini ellerinden alabilecek gücü kendilerinde görüyorlar. Rahatsız oldukları konu ise iman meselesi. İman kayıtsız şartsız Allaha teslim olmaktır. Allaha teslim olan Müslümanları kendilerine köle yapamayacakları için düşman, ayak bağı olarak görüyorlar. Aslında yok etmek istiyorlar. 15 Temmuz Müslümanları yok etme darbesinde tankın önüne yatan canını hiçe sayan mücahitleri akıllarına sığdıramıyor ve bu duruma deliriyorlar. Müslümanlığın hiçbir zaman Yahudi ırkına köleleşmeyeceğini biliyorlar ve hakkı hakim kılmak için siyonizme düşman olacaklarının idrakindeler. Siyonistler hedeflerine ulaşmada Müslümanları, islamiyeti engel olarak görüyorlar.

 

                 Türkiye’de siyonizmi  Prof. Dr. Necmettin Erbakan, son dönemlerde sıklıkla dile getirmiştir. siyonizm konusunda şunları söylemiştir Erbakan hoca:

"Dünyada 6 milyar insan var. Gayri Müslimlerin çocukları da Müslüman. Müslümanlar tek bir millettir. Küfür ise tek bir millettir. Müslüman olmayanların hepsi bir merkezden yönetiliyor. Bunu görmeden meseleleri anlamak mümkün değil. Bu merkez neresi? Siyonizm, ırkçı emperyalizm. Onu tanımadan hiçbir şeyi tanıyamayız. Siyonistlerin amentüsü ise başkadır. Her ne kadar, yahudiyiz, deseler de Musa Aleyhisselamın Tevrat’ını Kabbala ile değiştirdiler. Bunun içine Yahudi inancının temellerini koydular. Onların amentüsüne göre, onlar Cenabı Allah’ın asıl kulları. Kalan ırklar onlara köle olarak yaratılmıştır. Onlar insan, kalanlar maymundur. Sonradan insanlar maymuna dönüştü. Bu kölelik sözde kalmayacak, fiilen taahhüt edecek. Bunun için sürgündeki Yahudiler yeniden Kudüs’te toplanacak, sonra büyük İsrail Fırat ile Nil arasında kurulacak. Bizim güneydoğudan Elazığ’a kadar olan toprakların büyük İsrail’in parçası olduğuna inanıyorlar. Siyonistler buna inanıyor Bu yetmez diyorlar bunun emniyetini sağlayacağız, diyorlar. Bunun için Fas’tan Endonezya’ya kadar hâkimiyeti sağlayacağız. Bağımsız bir Türkiye olmayacak. Bunu kim söylüyor, Kabbala, Tevrat, 
Siyonizm, ırkçı emperyalist söylüyor. Bizim varlığımızı kabul etmiyorlar. Bunun pazarlığı görüşmesi, müzakeresi yok. Adamın dini bu dini. Ve Süleyman mabedini yapacağız diyorlar. Yahudilerin Mesihi yeryüzüne gelecek. Davud aleyhisselamın tahtına oturarak dünya hâkimiyetimizi pekiştireceğiz, diye inanıyorlar” diyor.(2)

 

     Netice de Müslümanlar hakkı  hakim kılmak için, Siyonizm ise Şeytanı hakim kılmak ideallerini sürdürmektedirler. Türkiye’de farmasonluk, siyonistlik, komünistlik ve şahsiyetsizlik saltanatı mutlaka yıkılacaktır.

 

          KAYNAK

(1)  Erbakan Hocanın unutulmayan sözleri! - http://www.merhabahaber.com/erbakan-hocanin-unutulmayan-sozleri-95649h.htm

(2)  http://ibretlik.blogcu.com/erbakan-siyonizmi-ezmek-icin-milli-gorusu-kurduk/1977609

 

Bu yazı toplam 984 defa okunmuştur.
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Özürlüler Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0 212 220 69 99- 0541 220 69 99 Faks : 0 212 220 84 02